‘Ailem Okulda’ etkinliğine büyük destek

Özel Kardelen Koleji Kreşi ve Anaokulu ‘Ailem Okulda’ etkinlikleri, Velilerin yoğun katılımları ile devam ediyor.


Yenilenen Müstakil Binası ile dikkat çeken Özel Kardelen Koleji Kreşi ve Anaokulu’nda her hafta düzenlenen ‘Ailem Okulda’ etkinliği velilerin yoğun katılımları ile her hafta farklı veli ve farklı bir etkinlik ile öğrenciler ile buluşuyor.

Okul öncesi aile katılımı etkinliğinin, Minik Kardelenlere sağladığı faydaların yanında, velilerin de çocuklarını sınıf içerisinde görme imkanı sağlaması açısından önem taşıyor. Minikler, büyükleri ve öğretmenleri eşlinde bu hafta İngilizce Müzikler ile verilen komutlara uygun hareket etmek, müziğin ritmine göre dans ederek, duyu ve hareket organlarının koordinasyonunu sağlamak gibi birçok yararı oluyor. Bir diğer aile katılımı etkinliği ise dünyamızı ve gezegenleri tanıyabilme, gece ve gündüz oluşumları hakkında bilgi edinmek oldu.

 

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Minikler, görerek sanat çalışması yaptı

Nevşehir Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğrencileri Göreme Açık Hava Müzesini keşif ederek sanat çalışması yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir