Zincirleme kaza: 8 araç birbirine girdi

Nevşehir’de akşam saatlerinde zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kazaya 8 araç karıştı


 

KENT ÖZEL VEYSEL KILIÇ

Nevşehir Zübeyde Hanım Caddesi Fırın Expres önünde aynı anda meydana gelen 3 ayrı trafik kazasında 8 araç birbirine girdi.

Saat 23:45 sıralarında seyir halindeki 3 araç kaza yaptı. Kaza sonrası polis ekipleri kaza tutanağı tanzim ederken  3 araç daha bu kazaya dahil oldu. Yine aynı anda karşı şeritten geçen 3 araç seyir halinde birbirine girdi. Yani aynı anda meydana gelen 3 ayrı kazada toplam 8 araç hasar gördü.

Araçlarda maddi hasar meydana gelirken çift taraflı trafiğe kapanan yolun açılması biraz zaman aldı. Trafikte uzun araç kuyrukları oluştu. Polis başka kazaların önüne geçmek için kısa sürede yolu trafiğe açtı.

Kazalar ile ilgilgili soruşturma başlatıldı.

İşte 10 dakika içerisinde meydana gelen 3 kazanın fotoğrafları:

 

 

 

 

 

 

YAZAR: Veysel Kılıç

04.10.1989 Gülşehir Karahüyük köyünde doğdu. Evin tek erkek çocuğu ve 1 kız kardeşi var. İlk Okulu Gülşehir Atatürk Okulunda, Orta Okulu Turgut Akdeveli Okulunda, Liseyi ise 2003-2007 tarihleri arasında Nevşehir Lisesinde okudu. Lise bitiminde ise gazetecilik hayatına spor muhabiri olarak başladı. 2009-2010 yılları arasında askerliğini Kıbrıs Leşkoşa da tank şoförü yaptı. Askerlik bitiminde ise gazetecilik hayatına kaldığı yerden devam etti. Askerden sonra Nevşehir Yenigün Gazetesi yazı işleri Müdürlüğü yaptı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde yazı İşleri Müdürlüğünü sürdürdü. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nevşehir Belediyesi,  Kar mücadelesine devam ediyor

Nevşehir’de bu sabah saatlerinden  başlayan ve aralıksız   olarak devam eden kar yağışı nedeniyle  Nevşehir Belediyesi ekipleri, şehir içerisinde trafiğin düzenli şekilde işleyişini sürdürmek için kar küreme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor.

1 yorum

  1. peki yaralı ölü var mı bunun bilgisini verirmisiniz haber detayında göremedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir