Yabancı uyruklu şahıstan uyuşturucu çıktı

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Suriye uyruklu bir şahıs üzerinde yapılan aramada uyuşturucu ele geçirildi.


 

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Suriye uyruklu bir şahıs üzerinde yapılan aramada uyuşturucu ele geçirildi.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri durumundan şüphelendikleri Suriye uyruklu bir şahısın üzerinde yapmış olduğu aramada¸ üç ayrı alüminyum folyolara sarılı 0,50 gram ile 2,50 gram arasında değişen 3 paket halindeki plaka esrar ve iki adet EXTACY hap ele geçirildi.

Şahısla yapılan mülakatta uyuşturucu maddeleri Suriye uyruklu bir şahıstan aldığını beyan etmesi üzerine her iki şahısta Nevşehir Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda gözaltına alınmış haklarında ‘Uyuşturucu Madde Satın Almak, Kabul Etmek, Bulundurmak’ suçlarından yasal işlem yapılarak mevcutlu olarak Adli Makamlara sevk edilen bir şahıs Mahkemece Adli Kontrol Şartı ile serbest bırakıldı.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 Yaralama suçundan aranan 2 kişi kümeste yakalandı 

 Nevşehir’de bir kişiyi kafasından ve bacağından yaralayarak kaçan 2 kişi saklandıkları kümeste polis ekiplerince yakalandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir