Uyuşturucu operasyonları devam ediyor

Nevşehir il Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde uyuşturucuya yönelik çalışmalar tüm imkanlar seferber edilerek devam ediyor.


 

Nevşehir il Emniyet Müdürlüğü tarafından il genelinde uyuşturucuya yönelik çalışmalar tüm imkanlar seferber edilerek devam ediyor.

Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri Nevşehir genelinde 19-26 Ekim 2018 tarihleri arasında Uyuşturucu ile Mücadele kapsamında yapmış olduğu çalışmalarda;  ‘uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak’ suçundan 6 olay meydana geldi.

10 şahsa şüpheli olarak  işlem yapıldı. 8,52 gram Metamfetamin, 0,39 Sentetik Kannabionid (Bonzai) ele geçirildi.

İkinci olayda  ‘uyuşturucu veya uyarıcı madde imalatı ve ticareti’ suçundan 1 olay  meydana geldi. 2 şahsa şüpheli olarak işlem yapıldı. 14,01 gram toz esrar ele geçirildi.

Toplam 12 şüpheli şahıs hakkında Adli İşlem yapılarak sevk edilmiş oldukları  2 şahıs Adli Kontrol Şartı ile Serbest bırakılmış ve 10 şahıs hakkında ise Adli İşlem yapıldı.

 

 

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Trafik ihlaline af yok

Nevşehir’de binlerce araç sürücüsünü yakından ilgilendiren uyarı geldi. Artık trafikte kemer bağlamayan, telefon ile görüşen, hatalı park yapan, ışık ihlali yapan sürücü yandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir