Ürgüp’te yapılan şok uygulamada 1 kişi tutuklandı 

 Ürgüp ilçesinde polis ekipleri tarafından yapılan şok uygulama sonrasında hakkında arama kararı olan bir kişi yakalandı. 


Ürgüp ilçesinde yapılan şok uygulamaya 12 ekip 103 polis katıldı. Yapılan uygulamada 874 kişinin GBT kontrolü yapılırken 24 umuma açık iş yeri denetlendi. Yapılan GBT kontrollerinde 1 kişinin bina içerisinde muhafazaya alınmış eşya hakkında hırsızlık suçundan arandığı tespit edilirken şahıs polis ekipleri tarafından gözaltına alınmasının ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.
Ürgüp’te yapılan yol uygulamasında da 216 araç kontrol edilirken çeşitli kusurları tespit edilen 11 araca 7 bin 134 lira para cezasının kesildiği öğrenildi.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Trafik ihlaline af yok

Nevşehir’de binlerce araç sürücüsünü yakından ilgilendiren uyarı geldi. Artık trafikte kemer bağlamayan, telefon ile görüşen, hatalı park yapan, ışık ihlali yapan sürücü yandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir