Ülkücülerden, kemer takan sürücüye hediye var

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı tarafından trafikte emniyet kemeri takılmasına dikkat çekmek amacıyla örnek bir çalışmaya imza atıldı.


Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanlığı bünyesinde ki gençler, Nevşehir’in en işlek caddelerinde emniyet kemeri takan sürücülere şeker ve araç kokusu hediye ettiler. Milli İrade Caddesi, Lale Caddesi ve Hükümet konağı ön kısmında ki trafik ışıkların da, bu anlamlı çalışmayı yapan Ülkücü gençler, büyük ilgi ile karşılandı. Karşısında “Ülkü Ocakları Türk Milletinin Emniyet Kemeridir” yazısını ve hediye ile yaklaşan gençleri görünce kısa süreli şaşkınlık yaşayan sürücüler, güzel bir çalışmaya imza atıldığını belirttiler.
Pırıl Pırıl bir gençlik yetiştirmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker, “Toplum yararına ne varsa biz o işin içerisindeyiz. Yaptığımızı son çalışmada emniyet kemerine dikkat çektik. Görevlendirdiğimiz gençlerimiz trafikte emniyet kemeri takan araç sürücülerine şeker ve Ocağı’mızın logosunun yer aldığı araç kokusu hediye ettiler. Bu çalışmamız da, tıpkı diğerleri gibi büyük ilgi gördü. Özellikle emniyet güçlerimiz bu anlamlı çalışmaya desteklerini esirgemedi. Herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Herkes şunu iyi bilsin isterim ki; Ülkü Ocakları Türk Milletinin Emniyet Kemeridir.” dedi.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nevşehir’de düzenlenen törenlerle kutlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir