Şüpheli şahıslarda esrar ele geçirildi

Emniyet Müdürlüğü Avanos İlçe Emniyet Müdürlüğü Önleyici Devriye Ekipleri devriye görevleri esnasında şüpheli iki şahıs üzerinde yapılan aramada esrar ele geçirildi.


Avanos açık pazar yerinde durumundan şüphelendikleri İ.S. ve Ü.D. isimli şahısların yapılan kimlik kontrollerinde Uyuşturucu suçlarından kayıtlarının olduğu tespit edilmesi üzerine, detaylı yapılan kontrol neticesi kullanmış oldukları 38 *** plakalı araç ile duvar arasında yerde not kağıdına sarılı 2 gr. Esrar geçirildi.

Şahıslar Cumhuriyet Savcısının bilgisi dahlinde haklarında ‘Uyuşturucu Kullanmak Ve Bulundurmak’ suçlarından yasal işlem yapıldı.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kamil Gülmez aday değil

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığı görevine 2015 yılında Mehmet Değirmenci’nin istifası sonrası atama ile gelerek, ardından yapılan genel kurulda güven tazeleyen Kamil Gülmez, 24 Haziran seçimlerinde partisinden milletvekili aday adayı olmayacağını söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir