Sahte alkol satan iş yerine yasal işlem yapıldı 

 Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri Ürgüp’te sahte alkol satan iş yerlerinde inceleme yaptı. 


Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri Ürgüp’te sahte alkol satan iş yerlerinde inceleme yaptı.
Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri Ürgüp’te bir iş yerinde sahte alkol satışı yapıldığı gerekçesiyle iş yerine operasyon yaptı. Aramada, sahte bordrolu ve doldurmak suretiyle elde edildiği değerlendirildiğinden 26 şişe votka, 6 şişe viski, 4 şişe etil alkol ele geçirildi.
İş yeri sahipleri S.K. , Ö.B. ve iş yeri çalışanı M.K. hakkında ‘5607 sayılı Kaçakçılık ile Mücadele Kanunu Muhalefet Etmek’ suçundan yasal işlem yapıldı.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 kişi yakalandı 

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından aranan kişilerin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmada hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 kişi yakalandı. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir