Paketlenmiş eroin yakalandı

Bir şahsın bağımlı şahıslara uyuşturucu satacağı ihbarını alan polis, yaptığı çalışmada satışa hazır paketlenmiş eroin ele geçirdi.


 

Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışma sonucu;  Şahısların başka illerden uyuşturucu madde alarak Nevşehir merkezinde bağımlı şahıslara satacağı bilgisi alınması üzerine yapılan çalışmalarda; araç ve şahıslar üzerinde yapılan aramada; Sigara paketi içerisinde dört parça halinde, 5.46 gram, 1,43 gram, 2,75 gram, 3,47 gram toplam 13,08 gram Eroin ele geçirildi. Haklarında ‘uyuşturucu veya uyarıcı madde imal veya ticareti yapmak suçlarından’ yasal işlem yapıldı. Bir şahıs sevk edilmiş olduğu adli makamlar tarafından tutuklandı. İki şahıs ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sahte alkol satan iş yerine yasal işlem yapıldı 

 Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri Ürgüp’te sahte alkol satan iş yerlerinde inceleme yaptı. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir