Nevşehir’de o hırsızlar yakalandı

Nevşehir’de geçtiğimiz günlerde meydana gelen hırsızlık olaylarının şüphelileri teker teker yakalandı.


Nevşehir’de çeşitli tarihlerde meydana gelen, işyerindeki oto yıkama cihazlarının kırılması sureti ile para haznelerinden bozuk paraların çalınması olaylarının faili firarı (2) şüphelisi; B.S.K. ve Y.A. isimli şahıslar Asayiş Şube Müdürlüğü Ekiplerinin başarılı takip ve çalışmaları sonucu yakalanarak mevcutlu olarak çıkarıldığı Mahkemece Tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edildi.

Bahse konu olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen (5) şahısın hepsi tutuklandı. Çalınan paralar şahısların harcadıklarını beyan etmeleri nedeniyle ele geçirilemediği öğrenildi.

 

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kamil Gülmez aday değil

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığı görevine 2015 yılında Mehmet Değirmenci’nin istifası sonrası atama ile gelerek, ardından yapılan genel kurulda güven tazeleyen Kamil Gülmez, 24 Haziran seçimlerinde partisinden milletvekili aday adayı olmayacağını söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir