Meteris karıştı! 10 ekip arabası olay yerinde

Nevşehir Meteriste kavga çıktı. Polis ekipleri 10 ekip otosu ile olay yerine yağdı.


Nevşehir Meteris meydanından Osmanlı Caddesine çıkışta iki grup arasında çıkan kavga sonucu Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Ekipleri harekete geçti. 10 ekip arabasının olay yerine intikal etmesi sonucu olay can kaybı olmadan önlendi.

Cadde üzerinde 2 gurup arasında henüz nedeneni belli olmayan sebepten ötürü kavga çıktı. Kavgada polisi gören bazı şahıslar olay yerinden kaçarken, bazıları ise yakalanarak ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü.

Polis ekipleri olay yerinde uzun süre araştırma yaptı. Yol uzun süreli tek şeritten sağlandı.

Olay ile ilgili soruşturma başladığı öğrenildi. KENT ÖZEL HABER

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

‘Doğum günün kutlu olsun güzel ülkem’

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi Yönetim Kurulu Adına Şube Başkanı Tayfur Urgenç, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma  Gençlik ve Spor bayramı ile ilgili açıklama yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir