Kozaklı da şok uygulama

 Kozaklı Emniyet Müdürlüğü tarafından akşam saatlerinde ilçe genelinde 68 polis ile 4 uygulama noktasında şok uygulaması yaptı.


 

Kozaklı Emniyet Müdürlüğü tarafından akşam saatlerinde ilçe genelinde 68 polis ile 4 uygulama noktasında şok uygulaması yaptı.

19:00-21:00 saatleri arasında Kozaklı ilçede Şok Uygulama adı altında 68 personelin katılımıyla 4 uygulama noktasında yapılan yol emniyet ve kontrol uygulaması ile umuma açık istirahat ve eğlence yerlerinde yapılan genel güvenlik ve asayiş yönünden denetleme işlemi yapıldı.

Yol uygulamalarında; 56 Adet araç kontrol edildi. Kusurlu olduğu tespit edilen 5 Araç hakkında toplam 12 bin 343 TL cezai işlem uygulandı. 147 kişinin GBT sorgusu yapılmış suç unsuruna rastlanmadı.

Umuma açık yer uygulamalarında: İki içkili yer 11 kahvehane olmak üzere toplam 13 adet umuma açık istirahat ve eğlence yeri kontrol edilmiş suç unsuruna rastlanmamdı. 193 kişinin GBT sorgulaması yapılmış suç unsuruna rastlanmamış olup büyük bir uyum ve koordine içerisinde hassasiyetle gerçekleştirilen ‘Kozaklı Şok Uygulama-22 2018/13’ başarıyla tamamlandı.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 Yaralama suçundan aranan 2 kişi kümeste yakalandı 

 Nevşehir’de bir kişiyi kafasından ve bacağından yaralayarak kaçan 2 kişi saklandıkları kümeste polis ekiplerince yakalandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir