Kazada araç hurdaya döndü

Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa köyü yakınlarında kaza yapan otomobil adeta hurdaya döndü.


Ürgüp – Mustafapaşa Köyü yolu üzerinde Tofaş Kartal tipi araç trafik kazası yaptı.

Akşam saatlerinde Ürgüp –  Mustafapaşa köyü istikametinden seyir halinde ki Tofaş Kartal tipi araç yoldan çıkarak tek taraflı kaza yaptı. Kazayı gören vatandaşlar gözlerine inanamadı. Aracın motor bölümü ve şoför bölmesinin bir kısmı adeta kaybolmuş. Kazayı hafif sıyrıklar ile atlatan araç sürücüsü Jandarma ekipleri tarafından karakola götürülürken, hurdaya dönen araç çekici yardımı ile yoldan kaldırıldı.

KENT ÖZEL HABER

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

‘Doğum günün kutlu olsun güzel ülkem’

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi Yönetim Kurulu Adına Şube Başkanı Tayfur Urgenç, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma  Gençlik ve Spor bayramı ile ilgili açıklama yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir