İşkence var mı?

Acıgöl’de geçtiğimiz günlerde sokak hayvanlarına yapılan işkence iddiaları tüm Türkiye’de yankı uyandırdı. Presli çöp arabasına zorla konulduğu iddia edilen bu köpeğin sonunu herkes merak ediyor.


İki gündür sosyal medyada Acıgöl Belediyesi’ne ait çöp arabasına işçiler tarafından bindirilirken görüntülenen sokak köpeğinin işkenceye maruz kaldığı iddiaları, önce hayvan severler, daha sonra da vatandaşlar tarafından büyük tepkileri de beraberinde getirdi.

Hatta, Acıgöl Belediyesi hakkında bu olay öncesinde başı boş köpeklerin tek tek yakalanarak hayvan barınağına götürülmesi yerine çevre ilçelerini yakınlarına bırakıldığı iddiaları da gündeme bomba gibi düştü. Ardından ise sosyal medya da bu görüntüler yayıldı.

“Sürekli gelişiyoruz” diyerek kendinden emin bir şekilde her seferinde demeçler veren Acıgöl Belediye başkanı Ercan Ertaş, bu görüntülerin ardından belli ki büyük sıkıntılara düştü.

Hayvan toplama aracı yerine, presli çöp kamyonuna sokak hayvanları toplayan gelişmiş ilçe Acıgöl’de, yaşanan bu tüyler ürperten görüntülerin ardından Belediye Başkanı Ercan Ertaş, işkence iddialarını yalanladı.

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AK Parti Nevşehir Milletvekili Menekşe’nin acı günü 

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe’nin babası Halil Menekşe tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir