Hırsızlık yapan şahıs tutuklandı

Ürgüp Belediyesine ait inşaatta bakır kabloları çalan şahıs suçüstü yakalanarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


 

Emniyet Müdürlüğü Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri; İmran Mahallesi Eski Kayseri Caddesi üzerinde bulunan Ürgüp Belediyesine ait ve inşaat halinde eski ismi ile Büyük Otel isimli yerde meydana gelen İşyerinden Hırsızlık Olayı ile ilgili suçüstü yakalanarak gözaltına alınan Z.K. isimli şahıs; Cumhuriyet Savcısının bilgisi dahilinde alınan ifadesinde suçunu itiraf etti. Şüpheli şahıs hakkında ‘iş yerinden hırsızlık’ suçundan yasal işlem yapılarak sevk edilmiş olduğu Mahkeme tarafından Tutuklanarak Nevşehir  E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edildi.

 

YAZAR: Nuri Karaşahin

18.02.1988 yılında Nevşehir’in Boğaz köyünde doğdu. 2 erkek 1 kız kardeşi bulunuyor. İlk okulu Nevşehir Gazi ilkokulun ’da orta okulu Boğaz Köyü okudu. Liseyi Nevşehir lisesinde okudu. 2007 lise bitirdikten sonra bir mağazada satış elemanı olarak işe başladı. 2010 2011 yılında Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaptı. Kısa bir süre güvenlik sektöründe bulundu. 2017 yılı başlarında özenerek yapmak isteği meslek olan gazetecilik hayatına atıldı. Kent haber gazetesinde muhbirlik görevini üslendi. Bu görevi de severek yapıyor. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aranan 5 şahıs yakalandı

Polis ekipleri il genelinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalarını devam ettiriyor. Kozaklı İlçe Emniyet Amirliğince beş şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir