Fuhuş operasyonu yapıldı

Nevşehir’e bağlı Kozaklı ilçesinde fuhuş ve fuhuşa aracılık etmek suçundan üç şahsa yasal işlem yapıldı.


Kozaklı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ‘fuhuşa aracılık etmek’ suçundan yürütülen soruşturmaya istinaden Asayiş Şube Müdürlüğümüz ve Kozaklı İlçe Emniyet Amirliği yapılan çalışmada; İ.S. ve S.Y.K. isimli şahıslar haklarında işlem yapılarak sevk edilmiş oldukları Mahkemece tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edildi.

Yine aynı soruşturma kapsamında M.U. isimli şahıs Cumhuriyet Savcısının bilgisi ile gözaltına alındı. Alınan beyanında; suçunu itiraf ederek kazanç sağladığını beyan ettiği öğrenildi. Bu beyanını ardından şahıs sevk edilmiş olduğu Adli Makamlar tarafından ifadesine müteakip serbest bırakıldı.

YAZAR: Mehmet Özdemir

1987 Nevşehir doğumluyum. Nevşehir Lisesi’nden mezun oldum. 2005 yılında Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev başladım. Bir süre Nevşehir Haber Gazetesi’nde spor muhabiri olarak görev yaptıktan sonra askerlik görevi için mesleğe ara verdim. Askerliğin ardından yine Nevşehir Kent Haber Gazetesi’nde spor muhabirliği görevine devam ettim Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6 operasyonda çok sayıda zehir yakalandı

  Nevşehir Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan 6 operasyonda çok sayıda uyuşturucu ele geçirildi. Şahıslara ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir