Bir anlık dalgınlık kazayı getirdi

Nevşehir Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Aksaray Caddesi üzerinde Tır şoförünün bir anlık dalgınlığı kazaya sebebiyet verdi.


Nevşehir Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Aksaray Caddesi üzerinde Tır şoförünün bir anlık dalgınlığı kazaya sebebiyet verdi.

Edinilen bilgilere göre 68 AAB 006 plakalı tır, Aksaray yolu istikametinde seyir halindeyken, şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaldırımdan atlayarak ara yola düştü.

Can ve mal kaybının olmadığı bu trafik kazasından Tır da küçük çaplı maddi hasarlar meydana geldi. Ara yoldan başka bir aracın gelmemesi de yüreklere su serpti.

Olay yerine gelen polis ekipleri kaza ile ilgili araştırmada bulundu.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 kişi yakalandı 

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından aranan kişilerin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmada hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 kişi yakalandı. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir