Bayana taciz ihbarının ardından polis harekete geçti

Ürgüp’te bir bayan araç içerisinde kendini taciz ettikleri ihbarını polise bildirdi. Polis daha sonrasında harekete geçerek şahısları yakaladı.


 

Emniyet Müdürlüğü Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü 155 Polis İmdat Hattına bayan bir şahsın kendisini 50*** plakalı araçta bulunan şahısların taciz ettiği yönünde ihbar yapıldı.

Bahse konu araç Hüseyin Terzioğlu Caddesi’nde durdurulmuş araç içerisinde bulunan üç bayan iki erkek şahsın yapılan GBT sorgulamasında; B.G. isimli şahsın Nevşehir Adli Makamlarınca  ‘basit tehdit ve kişilerin huzur ve sükutunu bozma’ suçundan arandığı tespit edilerek gözaltına alındı. Diğer erkek şahıs ve üç bayan şahıs Cumhuriyet Savcısının bilgisi dahilinde Polis Merkezine intikal ettirildi.

Yapılan araç ve üst aramalarında; bir adet pompalı tüfek, dört adet bu tüfeğe ait fişek ve 9 mm’lik altı adet tabanca fişeği ve araçtaki erkek şahısların üst aramasında iki adet bıçak ele geçirildi. Şahıslar ifadelerinin ardından Serbest bırakıldı. Yakalama kararı bulunan araç sürücüsü B.G. isimli şahıs çıkarılmış olduğu adli makamlar tarafından Tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

 

YAZAR: Veysel Kılıç

04.10.1989 Gülşehir Karahüyük köyünde doğdu. Evin tek erkek çocuğu ve 1 kız kardeşi var. İlk Okulu Gülşehir Atatürk Okulunda, Orta Okulu Turgut Akdeveli Okulunda, Liseyi ise 2003-2007 tarihleri arasında Nevşehir Lisesinde okudu. Lise bitiminde ise gazetecilik hayatına spor muhabiri olarak başladı. 2009-2010 yılları arasında askerliğini Kıbrıs Leşkoşa da tank şoförü yaptı. Askerlik bitiminde ise gazetecilik hayatına kaldığı yerden devam etti. Askerden sonra Nevşehir Yenigün Gazetesi yazı işleri Müdürlüğü yaptı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde yazı İşleri Müdürlüğünü sürdürdü. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aranan 5 şahıs yakalandı

Polis ekipleri il genelinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalarını devam ettiriyor. Kozaklı İlçe Emniyet Amirliğince beş şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir