Arkadaşının cep telefonun çalan şahıs tutuklandı

 

 Nevşehir’e arkadaşının cep telefonun çalan ve daha sonra sosyal paylaşım sayfasından arkadaşının tehdit eden şahıs tutuklandı. 


Edinilen bilgilere göre, bir kişi montunun cebinde bulunan cep telefonunu arkadaşının çaldığını daha sonra kendisini aynı kişinin sosyal paylaşım sayfasından tehdit ettiğini belirterek polise şikayette bulundu. Polis ekipleri daha sonra yaptığı araştırmada E.A.C.’yi yakalayarak gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından ise E.A.C. sevk edildiği adli makamlarca ‘Güveni kötüye kullanmak’ suçundan tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

YAZAR: Çağla Aktürk Baş

21.04.1992 doğumlu Ordu doğumlu. Evin tek kız çocuğu ve 2 erkek kardeşi var. İlk ve Okulu Giresun Pir Aziz ilköğretim okulunda okudu. Liseyi Pir Aziz İsmail Yücel Teknik Lisesinde okudu. Lise sonrasında sınavlara özverili bir şekilde çalıştı ve Nevşehir hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kimya bölümünü kazandı. 2010-2014 yılları arasında Üniversiteyi bitirdi. 2015 yılında ise evlenerek Nevşehir’de kaldı. Üniversite bitiminde Nevşehir’de Yenigün gazetesinde Muhabir olarak göreve başladı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde görevine devam etti. Magazin başta olmak üzere kültür-sanat dallarını yakından takip ediyor. Hobi olarak ise boş zamanlarında Sinema, doğa yürüyüşleri, arkadaşları ile zaman geçirme faaliyetlerinde bulunur. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6 operasyonda çok sayıda zehir yakalandı

  Nevşehir Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan 6 operasyonda çok sayıda uyuşturucu ele geçirildi. Şahıslara ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir