Aranan şahıs Kozaklı da yakalandı

‘Uyuşturucu maddelerin murakabesi hakkında kanuna aykırılık’ araması bulunan şahıs Kozaklı da polis tarafından yakalandı.


Araması olan Emniyet Müdürlüğümüz Kozaklı İlçe Emniyet Amirliği ekipleri aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapmış olduğu çalışmalarda; Kayseri Adli Makamları tarafından ‘2313 sayılı Uyuşturucu maddelerin murakabesi hakkında kanuna aykırılık ‘ suçundan arandığını tespit ettiği Ş.A. isimli şahsı yakalandı. Şüpheli şahıs sevk edilmiş olduğu Kozaklı Cumhuriyet Başsavcılığınca, kendisine 10 gün içinde ceza infaz kurumuna teslim olması tebliğ edilerek serbest bırakıldı.

YAZAR: Çağla Aktürk Baş

21.04.1992 doğumlu Ordu doğumlu. Evin tek kız çocuğu ve 2 erkek kardeşi var. İlk ve Okulu Giresun Pir Aziz ilköğretim okulunda okudu. Liseyi Pir Aziz İsmail Yücel Teknik Lisesinde okudu. Lise sonrasında sınavlara özverili bir şekilde çalıştı ve Nevşehir hacı Bektaş Veli Üniversitesi Kimya bölümünü kazandı. 2010-2014 yılları arasında Üniversiteyi bitirdi. 2015 yılında ise evlenerek Nevşehir’de kaldı. Üniversite bitiminde Nevşehir’de Yenigün gazetesinde Muhabir olarak göreve başladı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde görevine devam etti. Magazin başta olmak üzere kültür-sanat dallarını yakından takip ediyor. Hobi olarak ise boş zamanlarında Sinema, doğa yürüyüşleri, arkadaşları ile zaman geçirme faaliyetlerinde bulunur. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kozaklı da şok uygulama

 Kozaklı Emniyet Müdürlüğü tarafından akşam saatlerinde ilçe genelinde 68 polis ile 4 uygulama noktasında şok uygulaması yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir