Aranan 9 kişi yakalandı

Hakkında arama kararı olan toplam 9 kişi polis ekiplerinin başarılı çalışmaları ile yakalandı.


Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri aranan şahısların yakalanarak Adli Makamlara teslim edilmesine yönelik son bir hafta içerisinde yapmış olduğu çalışmada 9 kişiyi yakalandı.

Nevşehir Adli Makamlarınca ‘Parada Sahtecilik’ suçundan 5 yıl Kesinleşmiş Hapis Cezası ile  aranan E.A. ve   ‘Ailenin Korunması’ suçundan aranan M.Ö. yakalanmış, sevk edilmiş oldukları mahkemece tutuklandılar.

Nevşehir-Denizli ve Nevşehir/Gülşehir Adli Makamlarınca ‘basit yaralama’ suçundan aranan Y.K., K.S., Y.A. ve D.D., ‘tehdit – çocuğun kaçırılması veya alıkonulması’ suçlarından aranan A.M.A. , ‘ruhsatsız ateşli silahlarla mermileri satın alma veya taşıma veya bulundurma’ suçlarından aranan M.Y. ve Yozgat/Yerköy Adli Makamlarınca ‘Alkol veya uyuşturucu maddenin etkisi altındayken araç kullanma’ suçundan aranan İ.Ç. yakalanmış sevk edilmiş oldukları mahkemece serbest bırakıldı.

Toplam 9 şahıs yakalanmış 2 şahıs tutuklandı, 7 şahıs serbest bırakıldı.

YAZAR: Veysel Kılıç

04.10.1989 Gülşehir Karahüyük köyünde doğdu. Evin tek erkek çocuğu ve 1 kız kardeşi var. İlk Okulu Gülşehir Atatürk Okulunda, Orta Okulu Turgut Akdeveli Okulunda, Liseyi ise 2003-2007 tarihleri arasında Nevşehir Lisesinde okudu. Lise bitiminde ise gazetecilik hayatına spor muhabiri olarak başladı. 2009-2010 yılları arasında askerliğini Kıbrıs Leşkoşa da tank şoförü yaptı. Askerlik bitiminde ise gazetecilik hayatına kaldığı yerden devam etti. Askerden sonra Nevşehir Yenigün Gazetesi yazı işleri Müdürlüğü yaptı. Daha sonra ise Nevşehir Kent Haber Gazetesinde yazı İşleri Müdürlüğünü sürdürdü. Siyaset, Magazin, Spor branşlarında pek çok yazısı bulunuyor. Hobi olarak boş zamanlarında Avcılık, arazi yürüyüşleri başta olmak üzere doğa sporları ile yakından ilgilenir. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6 operasyonda çok sayıda zehir yakalandı

  Nevşehir Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan 6 operasyonda çok sayıda uyuşturucu ele geçirildi. Şahıslara ise …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir