Aranan 5 şahıs yakalandı

Polis ekipleri il genelinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalarını devam ettiriyor. Kozaklı İlçe Emniyet Amirliğince beş şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.


 

Polis ekipleri il genelinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalarını devam ettiriyor. Kozaklı İlçe Emniyet Amirliğince beş şahıs hakkında yasal işlem yapıldı.

Kozaklı İlçe Emniyet Amirliği ekipleri Uyuşturucu Madde Satın Alma, Kabul Etme, Bulundurma, 6136 Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanuna Muhalefet Etmek Suçlarından Beş şüpheli şahıs hakkında yasal işlem yaptı.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Kozaklı İlçe Emniyet Amirliği görevlileri, Emek Mahallesi  Şehit Piyade Uzm. Çvş Mürsel Gürlek  Caddesi üzerinde 38 plakalı araç ve içerisinde bulunan şüpheli M.N., Ö.D., U.N.,M.T. ve T.B. isimli şahısların yapılan kontrolünde;  Bir adet siyah saplı namlu kısmı 15 cm-kabza kısmı 11 cm olan bıçak, Tek ağızlı-namlusu kabzaya sabit-oluksuz ve susta mandalı bulunmayan bir adet ekmek bıçağı, Bir adet 32  gr, 12 Cal. Kırmızı kapsüllü dolu av fişeği, Bir adet ‘ 32 gr, 70 mm Av Fişeği’ ibareli 12 Cal. kırmızı kapsüllü dolu av fişeği ile bir adet  dolu av fişeği, Koltuk döşemesi ile araç kaportası arasında jelatin kâğıda sarılmış uyuşturucu,  Aracın torpido gözünde 23 cm uzunluğunda-tek ağızlı bıçak, Aracın ön sağ kapı cebinde kabza kısmı 12 cm-kesici kısmı 24 cm uzunluğunda-tek ağızlı-ahşap saplı-namlu ve namlusu kabzaya sabit oluksuz bir adet ekmek bıçağı, Aracın bagaj kısmında balta ele geçirildi. Cumhuriyet savcısının talimatları doğrultusunda gözaltına alınan şahıslar sevk edilmiş oldukları M.T. ve Ö.D. isimli şahıslar adli kontrol şartı ile diğer 4 şahıs ise ifadelerine müteakip serbest bırakıldı.

 

YAZAR: NEVŞEHİR KENT HABER

Nevşehir Kent Haber gazetesinde çalışıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

 Yaralama suçundan aranan 2 kişi kümeste yakalandı 

 Nevşehir’de bir kişiyi kafasından ve bacağından yaralayarak kaçan 2 kişi saklandıkları kümeste polis ekiplerince yakalandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir