Alkol denetlemesi yapıldı

Nevşehir’de kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi amacıyla uygulama yapıldı.


Nevşehir Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı  KOM Şube Müdürlüğü koordinesinde kaçak ve sahte alkol satışının önlenmesi amacı ile uygulama yapıldı.

Ülke genelinde eş zamanlı yapılan uygulama Nevşehir’de de ‘ALKOL’ kod ile 9 ekip 41 personelin katılımı ile gerçekleştirildi.

Yapılan uygulamada 17 iş yeri kontrol edilirken Ürgüp’te faaliyet gösteren 2 iş yerinde bandrolsüz 20 şişe alkollü içecek yakalanarak el konuldu.  İş yerleri sahipleri hakkında ‘5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet Suçundan ‘ işlem yapıldı.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için denetlemeler artarak devam edecektir denildi.

YAZAR: admin

01.08.1988 yılında Nevşehir’de doğdu. 1 erkek 2 kız kardeşi bulunuyor. İlk ve ortaokulu Rauf Nail Akman İlköğretim Okulu’nda okudu. Liseyi 2000 Evler Lisesi’nde okudu. 2005 yılında liseyi bitirdikten sonra Nevşehir Haber Gazetesi’nde dağıtıcı olarak basın hayatına giriş yaptı. 2008-2009 yıllarında askerliğini Kıbrıs/Güzelyurt’ta yaptı. Askerden geldikten sonra Nevşehir’de Yenigün Gazetesi’nde muhabir olarak işine devam etti. Daha sonra Nevşehir Kent Haber Gazetesi’ne muhabir olarak başladı. Hobi olarak futbol, avcılık ve doğa sporlarıyla ilgileniyor. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti üyesidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sahte alkol satan iş yerine yasal işlem yapıldı 

 Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri Ürgüp’te sahte alkol satan iş yerlerinde inceleme yaptı. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir